Hnedá kožená jedálenská stolička s čiernou kovovou podnožou DAN–FORM Dolphin

Hnedá kožená jedálenská stolička s čiernou kovovou podnožou DAN–FORM Dolphin

Elegantná jedálenská stolička, ktorá svojím rafinovaným, napriek tomu však vkusným dizajnom zapadne do každej krásnej jedálne. Zoznámte sa s DAN-FORM! Dánska nábytkárska...

Elegantná jedálenská stolička, ktorá svojím rafinovaným, napriek tomu však vkusným dizajnom zapadne do každej krásnej jedálne. Zoznámte sa s DAN-FORM! Dánska nábytkárska značka DAN-FORM si dala za úlohu ponúkať širokú škálu moderného nábytku, ktorý sa pýši prvotriednou kvalitou spracovania a vysokou dizajnovou hodnotou. Dôraz je kladený tiež na to, aby na každej fáze výrobného procesu bolo vidieť lásku k prírode - používajú bezpečné materiály šetrné k životnému prostrediu a recyklujú. Produkty navrhujú ako vlastní dizajnéri, tak aj dizajnéri hosťujúci: štúdio Says Who, Marianne Bjarløv, Jørgen Mensen alebo Bjarke Boganik Nielsen. DAN-FORM je jednou z najinovatívnejších severských značiek. Ich prvé stoličky uzreli svetlo sveta roku 1992 a v súčasnosti je väčšina toho, čo z ich dielní vzíde, posielaná do viac ako 48 krajín sveta. Kúsky sú vhodné ako do domovov, tak aj do verejných priestorov.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Jedálenské stoličky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Sada 4 tmavohnedých stoličiek Kare Design Venice

Pridať komentár