Konferenčný stolík z masívneho mangového dreva so 4 zásuvkami Massive Home Bella, dĺžka 120 cm

Konferenčný stolík z masívneho mangového dreva so 4 zásuvkami Massive Home Bella, dĺžka 120 cm

Doplňte svoj domov dreveným skvostom, ktorý si na prvý pohľad získa vaše srdce a nepustí ho ani po mnohých spoločne strávených rokoch ♥   Mangové drevo Mangovník nie je vo...

Doplňte svoj domov dreveným skvostom, ktorý si na prvý pohľad získa vaše srdce a nepustí ho ani po mnohých spoločne strávených rokoch ♥   Mangové drevo Mangovník nie je vo svete obľúbený len pre svoje sladké plody. Tento exotický strom, ktorý dorastá až do výšky 45 metrov, je vyhľadávaný aj pre svoje drevo. Prirodzene svetlé mangové drevo je totiž neobyčajne tvrdé, estetické a odolné proti poškodeniu i vlhkosti. Prepadnete s nami kúzlu mangového dreva? ♥ Upozornenie Mangové drevo sa radí medzi prírodné produkty, ktoré sa aj po priemyselnom spracovaní stále menia a takzvane "pracujú" v závislosti na vlhkosti a teplote vzduchu. Dôsledkom prirodzeného pnutia dreva môže dochádzať k tvoreniu prasklín alebo miernemu kriveniu.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Konferenčné a príručné stolíky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Stolík Fameg Steen

Pridať komentár