Žlté kreslo BSL Concept Adam

Žlté kreslo BSL Concept Adam

Doprajte si pohodlné, nadčasovo štýlové posedenie v spoločnosti krásneho nábytku z dielne BSL Concept. Tento kúsok sa pýši drevenou konštrukciou a penovou výplňou . Jej gramáž...

Doprajte si pohodlné, nadčasovo štýlové posedenie v spoločnosti krásneho nábytku z dielne BSL Concept. Tento kúsok sa pýši drevenou konštrukciou a penovou výplňou. Jej gramáž sa pri sedadle a opierke mierne líši, a to preto, aby ste dostali maximálny možný komfort. Poťah je z polyesterových vlákien, teda zo syntetickej tkaniny, ktorá vyniká svojou trvanlivosťou: či už sa to týka odolnosti voči blednutiu, alebo pevnosti textílie, alebo jej nízkej savosti. O produktoch BSL Concept: Značka BSL Concept ponúka širokú škálu kolekcií štýlového a po dizajnovej stránke moderne ladeného sedacieho nábytku, ktorý je vyrábaný výhradne v Európe. Vo svojej snahe ponúknuť vám pohodlie aj neprekonateľnú kvalitu siahajú návrhári tejto značky len po tých najlepších materiáloch.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Kreslá

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Antracitové kreslo Max Winzer Alessandro Suede

Pridať komentár